Właściwości polimoczników
Izolacja polimocznikiem służy do zabezpieczania antykorozyjnego stali i betonu, co sprawia że ta technologia staje się coraz bardziej powszechna w budownictwie. Wykazują bardzo dobrą przyczepność do różnych podłoży oraz wykazują dużą rozciągliwość przy względnie wysokiej twardości.
Izolacje i hydroizolacje polimocznikiem wykonuje się na płytach fundamentowych, tarasach, dachach, przy renowacji dachów płaskich bez usuwania poprzedniej warstwy, np. papy termozgrzewalnej, w pomieszczeniach „mokrych”, zbiornikach na wszelkiego rodzaju ciecze oraz produkty stałe.
Jako, że polimoczniki nakładane są na gorąco w temperaturze 60-80C i pod ciśnieniem około 160-180 barów, konieczne jest stosowanie specjalistycznych maszyn. Dysponujemy wyłącznie certyfikowanym sprzętem o najwyższej jakości, co jest gwarancją solidnego wykonania powłok.
Wykonujemy izolacje polimocznikiem, stosując powłoki do aplikacji ręcznej i natryskowej na gorąco, o różnej twardości, sprężystości i odporności. Jest to metoda wykorzystywana z dużym powodzeniem w budownictwie.